Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WIELISZEWIE

W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

życzymy wszystkim zdrowia, tak nam potrzebnego, jak również spokoju i nadziei na lepsze jutro.

Dajmy sobie odrobinę wytchnienia i spędźmy je w gronie najbliższych,

a wiosna niech przyniesie nam powiew świeżości, odrodzenie i energię do działania.

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!!!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy administracji i obsługi

Szkoły Podstawowej nr 1 im.  T. Kościuszki w Wieliszewie

Szanowni Państwo.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Przypominamy o konieczności potwierdzenia woli i zapisu uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego  w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Wieliszewie w elektronicznym systemie rekrutacji do 9 kwietnia 2021r.  do godz. 16.00.

Jednocześnie prosimy o wydrukowanie, podpisanie oraz dostarczenie do szkoły do 9 kwietnia 2021r. poniższego druku:

- Druk potwierdzenia woli zapisu i uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się w zakładce  "Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych - 2021/2022" na dole strony - w plikach do pobrania.

KLASY PIERWSZE:

- KANDYDACI ZAMIESZKALI W OBWODZIE SZKOŁY są przyjęci do niej z urzędu tzn. jedynie w oparciu o zgłoszenie w placówce.

- KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI SPOZA OBWODU SZKOŁY:

Przypominamy o konieczności potwierdzenia woli i zapisu uczęszczania dziecka do klasy I w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Wieliszewie w elektronicznym systemie rekrutacji do 9 kwietnia 2021r.

- Druk potwierdzenia woli zapisu i uczęszczania dziecka klasy I w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się w zakładce  "Zapisy do klasy I - 2021/2022" na dole strony - w plikach do pobrania.

Magdalena Penkalska

Szanowni Państwo, informacje dotyczące:

- rekrutacji do oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022 znajdują się w zakładce:

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH - 2021/2022;

- zapisów do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 najdują się w zakładce:

ZAPISY DO KLASY I - 2021/2022;

- zapisów do klas II - VIII na rok szkolny 2021/2022 znajdują się w zakładce:

ZAPISY DO KLAS II - VIII - 2021/2022

Magdalena Penkalska

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W zakładce  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA - COVID 19

znajdują się zasady bezpieczeństwa obowiązujące w naszej szkole

od 1 września 2020r. do odwołania.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z nimi.